Značka krilin vznikla v roce 2002 a neustále se vyvíjí.
Na počátku byl design, design a design... Časem se ukázalo, že krilin umí dělat i fungující inzeráty, napsat a natočit spoty nebo přijít s dobrým marketingovým řešením. Rádi využíváme netradiční formy, ale nikoho k tomu nenutíme...
Naši klienti jsou velké i malé firmy, reklamní agentury, divadla, vydavatelství i soukromé osoby. Nejsme drahý moloch. Nejsme levné "détépko". Nejsme fullservis. Jsme krilin! Děláme jen práci, které rozumíme a kterou chceme dělat - pak ji děláme dobře a rádi. Neumíme všechno, ale většinou známe někoho, kdo to umí :)

 

Kdo tahá za krilin nitky?

BcA. Linda Kriegerbeck

Absolvovala katedru tvůrčí fotografie na Slezské Univerzitě a několik let působila na Akademii Věd
v Ústavu pro klasická studia. Prošla řadou grafických studií a v současné době pracuje pro pár vybraných klientů a agentur. Pro krilin pracuje od roku 2003. 

Filip Černý
Absolvoval VŠVH a později vedl ateliér počítačové grafiky na SŠUD Praha. Působil v několika reklamních agenturách - za zmínku stojí např. práce Art Directora v Ogilvy Group Praha. Pracuje pro jedničku na trhu - kytary.cz jako Marketing manager a pro řadu dalších klientů zajišťuje kreativní řešení a poradenství v oblasti marketingové komunikace. Pro krilin pracuje od roku 2003.

Bruno Mastný
Prošel řadou grafických studií a je vyhledávaným designérem a kreativcem.
Pro krilin pracuje od roku 2008.